Jdi na obsah Jdi na menu
 


Guests Book

29. 3. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zastaralý seznam

(Anna, 1. 10. 2015 7:32)

Hned jako první mě do oka vrazily značky Mary Key a L´occitane, testují. Zbytek jsem už ani neprocházela.

chci se k vám přídat

(Anet, 31. 10. 2014 19:13)

je mi dvanáct jmenuji se aneta a chci bojovat za práva zvířat jsou to nebozí tvorečkové a jak se někteří nim chovají je kruté fuj! chtěla bych se k vám přidat dokonce jsem sepsala petici a u nás ji podepsalo je n 10% lidí:/ tyto stráky ukazují jak se máme zlepšit v chovájí ke zvířatum a já to také uznávám

pes

(jana, 22. 5. 2014 15:58)

Víte narazila jsem na jeden seriál (znalec psí duše) v jednom díle byla 14 holka která chtěla být jako dobrovolnice v utulku kde se utrácejí psi jeden pes byl velmi agresivní ale ona se nevzdala šla k němu do klece ikdyž ji mohl kousnout a rozhodla se že mu dají šanci...a on ji dostal a cazer milan ho napravil a ten pes pak šel do jeho rodiny dostal ho jeho syn :))) mě to tak dojalo :)je neskutečné jak někdo dá 2 šanci psovi který na první pohled je neopravitelný

velmi dobry projekt

(jana, 22. 5. 2014 15:51)

líbí se mi váš projekt ....to jak se snažíte zachránit zvířata dělá te různé přednášky myslím že to pomůže zabránit týrání zvířat a pevně v to věřím pro mě jsou zvířata na 1 místě kdybych si měla zvolit povolání chtěla bych dělat se zvířaty (např.ZOO) vím že je zoo krutá pro ty zvířata nejsou ve svém prostředí a nejsou na svobodě ale drží je to při životě ...kdyby nebyla zoo dlouho by tu nebyla ...v Africe by je postříleli pytláci a svět by byl náhle bez zvířat (ne všechny)

To se nedá ani číst...

(Jirka HK, 26. 3. 2008 13:58)

Po přečtení těch hrůz si nepřeji nic jiného, než aby na celem světě vyhynula stvůra jménem člověk. Bohužel se to asi nestane, stále se rozmnožuje, což je také jedna z příčin nejzávažnějších problémů současného světa...kdo ublíží bezbrannému zvířeti, nemá právo na život, ale chtělo by to vyhubit celý rod.Jaký táta, takový syn, jaká matka, taková dcera.Škoda že nemám takovou moc...číňani by šli na porážku první. 96699

Re: To se nedá ani číst...

(vlk stop týrání , 31. 3. 2014 11:04)

MAŠ ABSOLUTNÍ PRAVDU .

níčí mě to

(vlk stop týrání , 31. 3. 2014 10:59)

máte naprostou pravdu cirku ,pokusy na zvířatech a kožešinová farma když jsem se na ty obrazky koukala bylo mi do breku . Jste super a ty trička boží

POZOR

(Anet K., 9. 9. 2010 22:22)

Mé otázky na majitele tohoto pracoviště (RNDr. Karel Zelníček) si stále zachovávali vlastní čest sic jsem měla oči zalité slzami – dozvídala jsem se tak spoustu nových věcí – psíčci zde umístěni, si nejdříve sáhnou na své úplné psychické dno a pak se rozvíjí po boku své dominantní tvrdé nekompromisní alfy „výcvikáře“ (kterým je buď sám RNDr. Karel Zelníček nebo slečna Šárka Zoufalá) – ať je to práce se psem, který má 4 měsíce či se psem, který má svá léta – pracuje se dle stejné tvrdé metodiky, ve finále pes vše dělá pod neúprosným nátlakem, psychicky zhroucen, ve strachu a strnulém stavu bez uvolnění - stylem MUSÍŠ nebo dostaneš několik facek a kopanců. Pes je po 14 dnech (kolikrát i dříve) vrácen původnímu majiteli, majitel je z toho okouzlen, jelikož vidí, jak pes na pouhé lusknutí poslouchá jak švýcarské hodinky, bohužel už nevidí to, jak se psem bylo zacházeno a jak bylo „poslušnosti“ dobudováno. Nadšený páníček (o nějaký ty tisíce chudší) jde spokojeně domů, pes se ze svých zážitků dostává velmi pomalu (či nikdy), bohužel po nějakém čase se tento pejsek do oné polepšovny stejně vrací s tím, že přestal poslouchat. Vysvětlení? Majitel nepoužívá nepřiměřených fyzických sil ani intonace dělníka na stavbě, při neštěstí a slabé chvíli si majitel vzpomene, jak při návratu z psího hotelu pejsek poslouchal a byl nadšený za každé pohlazení (není divu, když mu byly darovány jen facky, kopance a výhružná gesta), tudíž dá další šanci a možnost těmto podnikavým lidem znovu vydělat. Nejsem žádný kynologický laik. Osobně cvičím psy, dle zkušebních řádů ať národních či mezinárodních, kde se mimo přesnosti, rychlosti a správnosti cviku hodnotí radostný projev vystupovaného psíčka – tudíž v mém výcviku převládá pozitivní motivace, rozlišení toho, co pejsek dělá dobře a co špatně, případná oprava do správné pozice je bez fyzických trestů, tvrdé mechaniky či psychicky nátlakové intonace. Pejsek je v mém výcviku odměňován a intonací povzbuzován. Nenutím psy k práci, ale učím je spolupracovat.
Byla bych ráda, abyste tuto zprávu rozeslali co nejvíce lidem, protože společnost 1A Hotel pro psy s.r.o na první pohled nevypadá špatně, bohužel zacházení se psy zde hraničí se zákony. Lepší než soudit se je zajistit to, aby tato společnost RNDr. Karla Zelníčka (výpomoc Šárka Zoufalá) neměla žádnou klientelu!!!
Nehodlám vystupovat jako anonym, dokonce na sebe přidávám kontakt, kdo by měl zájem udělat větší krok než já pouhým rozesíláním mailů, roznášením těchto letáků a informování všech kynologických portálů, budu k dispozici a nápomocna.
Anet Křesalová
afra-amicus@seznam.cz


Re: POZOR

(lenka, 30. 12. 2013 13:48)

Dobrý den,
bohužel, pan Zelníček ještě stále působí. Patřím k jeho klientům a "výcvik" (naštěstí s dojížděním) jsem ukončila poté, co můj pes, který jinak miluje všechny ostatní psy, pod stresem "vyjel" na jiného psa. Pan Zelníček sice psy už nebije, ale výcvik považuji za dostatečně stresující pro psa i pro pána. Navíc bez valného výsledku (zřejmě mám psychicky odolného psa, který se nedá jen tak zdeptat). Nicméně peníze jsou v háji (a nebylo to málo).
Škoda, že mě nenapadlo zapátrat na netu předem.
Lenka info@cerny-jezdec.cz

OK

(Aneta B., 2. 12. 2012 16:51)

Je to strašnéééééééééééééé
Já bych ....... no nedá se to vůbec popsat a vysvětlit ......................
HRŮZA................. :(

Tulení Mláďata..!!!

(Marie Bartošová, 7. 10. 2012 16:27)

Jste úžasná stránka a co jste už dokázali.. :) Koukala jsem na fotky s tuleni a bylo mi do breku.. Co lidé dělají těm bezbraným tvorečkům, nejenom tuleňům ale i ostatním... Je to kruté a tohle si nezaslouží..

prosba

(Mirka Stiborová, 20. 8. 2012 17:03)

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli je nějaká možnost poslat policii nebo nějaký orgán na člověka, který týrá psy. Děkuji

!!!STOP TYRANÍ ZVÍŘAT!!!

(Týna, 5. 8. 2012 15:47)

Jsou to užasne stranky a užasní lide a kdybych nebyla tak mala přidala bych seknim.Každopadně souhlasim s vami ze všemi.

týrání zvířat

(Hanka, 24. 6. 2012 20:49)

Moc krásné stránky !!! Vždy jsme měli doma pejska, máme už třetího nalezence kočičky, pejsem byl operován ve 3 letech kvůli páteři (skřípnutá mícha) do půl roku by musel být utracen, neváhala jsem ani vteřinu a nelituji jediné koruny, co jsem na operaci vynaložila, a teď běhá, vidět ty jeho první krůčky, měli jsme slzy v očích. Kočičky jsou kastrované, jedna už bohužel zemřela na rakovinu. Teď byla na operaci druhá, také nádor, ale je to dobré. I kdybychom my měli prázdnou ledničku, zvířátka mají vždy co jíst :-) Proto bych si přála daleko větší postih pro ty, co týrají zvířata. Je to projev slabosti, bezcitnosti, které bychom měli zabránit.

týrání zvířat

(Hanka, 24. 6. 2012 20:48)

Moc krásné stránky !!! Vždy jsme měli doma pejska, máme už třetího nalezence kočičky, pejsem byl operován ve 3 letech kvůli páteři (skřípnutá mícha) do půl roku by musel být utracen, neváhala jsem ani vteřinu a nelituji jediné koruny, co jsem na operaci vynaložila, a teď běhá, vidět ty jeho první krůčky, měli jsme slzy v očích. Kočičky jsou kastrované, jedna už bohužel zemřela na rakovinu. Teď byla na operaci druhá, také nádor, ale je to dobré. I kdybychom my měli prázdnou ledničku, zvířátka mají vždy co jíst :-) Proto bych si přála daleko větší postih pro ty, co týrají zvířata. Je to projev slabosti, bezcitnosti, které bychom měli zabránit.

‼Stop‼

(xxx, 16. 5. 2012 14:39)

nechápu,proč lidě zabijí zvířata,jsou to přece jen slabí tvorečkové ,kteří se neumějí bránit.tyto lidi by patřilo střílet,aby pochopili,jaké to pro zvířata je.
každej by se měl zamyslet,co by udělala zvířata nám kdyby měla takovou moc jako lidé.pravdivé pravidlo je opravdu pravdivé ,,Zvířata se chovají jako lidé,ale lidé se chovají jako zvířata !!!''

STOP

(N., 22. 3. 2012 18:27)

KDO BYL PRVNÍ LIDÉ NEBO ZVÍŘATA.
TAK NA TOHLE JE VELMI JEDNODUCHÉ ODPOVĚDĚT !!ZVÍŘATA!!
NIKDO NEMÁ ŽÁDNÉ PRÁVO ANI TO NEJMENŠÍ PRÁVO MANIPULOVAT SE ZVÍŘECÍMI ŽIVOTY!!!
VŠECHNY ZVÍŘATA SE NARODILA PROTO ABY ŽILA !!NE!! PROTO ABY ZA NĚ ROZHODOVAL NĚKDO JINÝ !!NE!! PROTO ABY SE PŘIPRAVOVALI NA SMRT !!NE!! PROTO ABY VYSELI NĚJAKÉ NAFIFLENÉ ŽENSKÉ V ŠATNÍKU !!NE!! PROTO ABY BYLA V MALILINKATÉ KLECI PROSTĚ !!!!NE!!!!
TAKY JSME BYLI ZVÍŘATA (opice) TAK NECHÁPU JAK VŮBEC NĚKDO MŮŽE ZABÍT VLASTNÍHO DRUHA.
I TO NEJMENŠÍ ZVÍŘÁTKO MÁ PRÁVO ŽÍT JAK MÁ PRÁVO ŽÍT ČLOVĚK TAK I ZVÍŘE A JE MI JEDNO S KÝM BYCH SE O TOM HÁDALA PROSTĚ PRAVDA ZVÍTĚZÍ.TY JEJICH OČIČKA UŽ SAMA O SOBĚ SE BRÁNÍ A ŘÍKAJÍ ŽE MAJÍ MILION PRÁV ŽÍT JEN KDYBY JE MOHLI ŘÍCT!
I VY ŘEKNĚTE !!!!STOP!!!!I TO VAŠE MALINKÝ BEZMOCNÝ CHUDÝ !!!!STOP!!!!MŮŽE ZACHRÁNIT NE JEDNOHO TVOREČKA.
Nebuďte bezcitný

Re: STOP

(NO STOP, 6. 5. 2012 0:19)

Kožěšiny a kůže se využívali již v dávných dobách vy omezenci......říkám si a sedím na předložce z medvěda :D...kožich byl je a bude a to nikdy nezmněníte.....

Máte u mě nekonečno jedniček,nekonečno podtržených s nekonečnem hvězdiček!

(Kristýna, 18. 1. 2012 17:27)

Jste nej web na planetě!Ještě napište proti dostihům,hodně se jich zabilo jen na Velké pardubické.Jste nej,cirkusy,biče,kožešiny,maso škrkám!Jste nej blog a zasloužíte si nekonečno 1 podtržených,s hvězdičkama a těch je také nekonečno!

Re: Máte u mě nekonečno jedniček,nekonečno podtržených s nekonečnem hvězdiček!

(..., 12. 2. 2012 10:58)

Proti dostihům..? Ano, při Velké Pardubické se zabilo plno koní, ALE.. za prvé to nebyl úmysl (například lidský překážkový běh.. člověk si při něm taky občas namele a nedej bože se i zmrzačí.. a bere to snad někdo jako týrání lidí..? ne..) A za druhé.. všimla jste si někdy, že koně vyřazení ze závodů (dostihy, parkour, atd.) trpěli depresemi, protože měli nedostatek zátěže? Celý život byli zvyklí na určité tempo a pak se nudili, přestali žrát, začali být agresivní. Takže pokud se zde začne psát i o dostizích a následkem toho by byly dostihy zakázány, mám pocit že bude trpět mnohem víc koní, než trpí doteď.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »